Movies
Ratings
995
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.5
The Bang Bang ClubRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
FallRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0