Series
Ratings
140
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
No Good DeedRated ★ 3.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.0- The FrogRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 2.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
Anna Director's CutRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0- 엄마, 단둘이 여행 갈래?Rated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0