Series
Ratings
130
Agatha All AlongRated ★ 3.0
Secret InvasionRated ★ 2.5
Wonder ManRated ★ 3.5
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 4.5
The StudioRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0