Movies
Ratings
78
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 0.5
SecretRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5