Series
Ratings
108
Mr. SunshineRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
GhostRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- 특수사건전담반 TENRated ★ 5.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
Beating AgainRated ★ 1.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
The K2Rated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0