Series
Ratings
90
One Punch ManRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Rain or ShineRated ★ 4.5- The Secret Life of DogsRated ★ 4.0
Wok of LoveRated ★ 4.0
The Secret Life of CatsRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5- 나루토 5기Rated ★ 4.0
- 나루토 4기Rated ★ 4.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.5
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
- K-ON!!Rated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0