Series
Ratings
99
High CookieRated ★ 0.5
The Art of SarahRated ★ 2.5
CassandraRated ★ 2.5
Gannibal Season 1Rated ★ 2.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.0
Twinkling WatermelonRated ★ 2.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 1.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Abbott Elementary Season 4Rated ★ 3.5
Abbott Elementary Season 3Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Abbott Elementary Season 2Rated ★ 3.5
The GuestRated ★ 3.5
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 2.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.0