Series
Ratings
51
Tengoku DaimakyoRated ★ 5.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
AemaRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 5.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5