Movies
Ratings
19
The Bourne IdentityRated ★ 1.5
DaybreakersRated ★ 1.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 0.5
King KongRated ★ 1.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
SplitRated ★ 1.5
X-Men: First ClassRated ★ 1.5
Suicide SquadRated ★ 1.5
Life of PiRated ★ 1.5
Black PantherRated ★ 1.0
DeadpoolRated ★ 1.5
Inside OutRated ★ 1.5
Doctor StrangeRated ★ 1.0
CocoRated ★ 1.5
The MartianRated ★ 1.5
MoanaRated ★ 0.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 0.5
Sitara: Let Girls DreamRated ★ 1.5
DukhtarRated ★ 0.5