Series
Ratings
80
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Tracer Season 1Rated ★ 3.0
The Killing VoteRated ★ 2.5
Life on MarsRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
CelebrityRated ★ 2.0
Battle for HappinessRated ★ 2.0
Green Mothers ClubRated ★ 3.5
High CookieRated ★ 3.0
It's NightRated ★ 3.0
The House Detox Season 2Rated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.0
Flower of EvilRated ★ 5.0