Series
Ratings
131
Cabbage Your LifeRated ★ 2.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Surely TomorrowRated ★ 0.5
Dear XRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
FlexxCopRated ★ 2.5
Beyond EvilRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Chief Inspector 1958Rated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 3.0- 수상한 본부장Rated ★ 2.5