Series
Ratings
57
Andor Season 2Rated ★ 5.0
GachiakutaRated ★ 2.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
The Office Season 9Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 1.5
Demon SlayerRated ★ 2.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0