Movies
Ratings
206
Crows ZeroRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.0
MontageRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 5.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.5
The DealRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Intimate EnemiesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0