Series
Ratings
50
Bridal MaskRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Three DaysRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
PunchRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 3.0