Series
Ratings
62
The Art of SarahRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 0.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5