Series
Ratings
395
Beck: Mongolian Chop SquadRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.5
Samurai ChamplooRated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.5
The StudioRated ★ 5.0
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Loki Season 2Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Under NinjaRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 2.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 2.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 2.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 2.5