Movies
Ratings
769
ShopliftersRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
I Am LoveRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5