Series
Ratings
30
Ted LassoRated ★ 4.5
You Drive Me CrazyRated ★ 4.5
Doctor PrisonerRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.5
Partners for JusticeRated ★ 5.0
Partners for JusticeRated ★ 5.0
Hymn of DeathRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Village Survival, the EightRated ★ 5.0