Series
Ratings
26
GachiakutaRated ★ 5.0
NANA bnb with SEVENTEENRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.0
CelebrityRated ★ 4.0
The Yuzuki Family's Four SonsRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0- My Hero Academia: Yuei Heroes BattleRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0