Movies
Ratings
24
PunchRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
One on OneRated ★ 1.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0- Proof of InnocenceRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.0
My Little BrideRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0