Movies
Ratings
168
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Jail BreakersRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 2.5
Ghost HouseRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5