Series
Ratings
79
My MisterRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
Witch HuntRated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 3.0- DamoRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0