Movies
Ratings
118
WhiplashRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.0
Art of FightingRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.0