Series
Ratings
102- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 3.5
Secret Crushes Season 2Rated ★ 4.0- Deux YeojaRated ★ 4.5
- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 5.0
- Secret Crushes Season 1Rated ★ 3.5
- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Wizards of Waverly Place Season 1Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0