Movies
Ratings
456
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ParadiseRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 4.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 4.0
Yves Saint LaurentRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
TenetRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
KlausRated ★ 5.0