Series
Ratings
64
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
MistyRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 3.0
Childless ComfortRated ★ 4.5
Hotel KingRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0