Series
Ratings
74
Secret GardenRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.0
ResurrectionRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 2.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
Prince HoursRated ★ 0.5
God's QuizRated ★ 3.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.5