Titles you rated
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 3.5- Marrying A MillionaireRated ★ 3.0
Only YouRated ★ 4.0
Princess LuluRated ★ 3.0
Rules of LoveRated ★ 3.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 4.0
LobbyistRated ★ 3.5
Yellow HandkerchiefRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
Mr. GoodbyeRated ★ 4.0- My 19 Year Old Sister-in-LawRated ★ 4.0
Love TrulyRated ★ 4.0
Green RoseRated ★ 3.0
Snow WhiteRated ★ 3.0
Save The Last Dance for MeRated ★ 4.0
Which Star Are You From?Rated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
One Fine DayRated ★ 4.0- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 3.0