Movies
Ratings
15
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 4.5
My Little BrideRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 3.5