Series
Ratings
30
MotherRated ★ 4.0
ReturnRated ★ 3.0
My Golden LifeRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
JugglersRated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 2.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0