Series
Ratings
147
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
My Fair PrincessRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0- StalkerRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.5
The Carrie DiariesRated ★ 4.5
CSI: MiamiRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5
MonkRated ★ 4.5
CSI: NYRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Ugly BettyRated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.0