Series
Ratings
33
Why Women KillRated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5
Vampire IdolRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.5
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 1.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 1.5
Another Miss OhRated ★ 1.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 2.0