Movies
Ratings
272
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 0.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
The CoreRated ★ 4.0
The Kite RunnerRated ★ 4.0
Man on a LedgeRated ★ 5.0
Police StoryRated ★ 3.0
Dead Man WalkingRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
The ProtectorRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
HeroRated ★ 4.0
PushRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 2.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 1.0
BladeRated ★ 5.0