Series
Ratings
616
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.5- Ready or Not: TexasRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
직장인들Rated ★ 3.5
Yu-Gi-Oh! 5D'sRated ★ 3.0
Yu-Gi-Oh! GXRated ★ 3.5
Yu-Gi-Oh! Duel MonstersRated ★ 4.0- 유희왕 2기Rated ★ 4.0
- 유희왕 1기Rated ★ 4.0
- K-foodie meets J-foodie Season 5Rated ★ 2.5
K-foodie meets J-foodie Season 4Rated ★ 2.5
K-foodie meets J-foodie Season 3Rated ★ 2.5- K-foodie meets J-foodie Season 2Rated ★ 2.5
- K-foodie meets J-foodieRated ★ 2.5
- 도라이버: 더 라이벌Rated ★ 2.5