Movies
Ratings
674
A Simple FavorRated ★ 3.5
The Running ActressRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 3.5
Lady MacbethRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.5
Criminal ConspiracyRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
The Third MurderRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5