Series
Ratings
52
Temptation of an AngelRated ★ 2.5
MamaRated ★ 4.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 4.0
The Goddess of FireRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
Baby Faced BeautyRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 1.5
First Wives' ClubRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 2.5
Big ThingRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0