Movies
Ratings
20
3 IdiotsRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
FailanRated ★ 5.0