Series
Ratings
55
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Village Survival, the EightRated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 0.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 1.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 2.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 1.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 3.5
Village Survival, the EightRated ★ 4.5