Movies
Ratings
496
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
SkyscraperRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 2.0
IntentionRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
ForgottenRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Ending Note: Death of a Japanese SalarymanRated ★ 4.5
Salyut 7Rated ★ 4.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
Shall We Dance?Rated ★ 3.5
Happy EndRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
GlassesRated ★ 4.5
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0