Titles you rated
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Thin Red LineRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
The WarriorRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 2.0
The Last SamuraiRated ★ 1.0
SilencedRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0