Movies
Ratings
228
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- Yagami Kun no Katei no JijyouRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
DevilRated ★ 2.5
NobodyRated ★ 3.0
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Lucky Number SlevinRated ★ 3.5
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 3.0