Series
Ratings
182
My NameRated ★ 0.5
Hellbound Season 1Rated ★ 0.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 5.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 4.5
Last Samurai StandingRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 0.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0