Series
Ratings
46- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- CasheroRated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
AemaRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 2.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 1.5
PlutoRated ★ 0.5
KingdomRated ★ 3.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5