Series
Ratings
52
Battle of FatesRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 2.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
The BequeathedRated ★ 2.5