Movies
Ratings
666
ParasiteRated ★ 4.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 2.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Feng ShuiRated ★ 2.5
Color Me TrueRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 2.5
Slow VideoRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0