Series
Ratings
64
SuitsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
VikingsRated ★ 4.0- VikingsRated ★ 4.5
Terra NovaRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5