Series
Ratings
17
Tree With Deep RootsRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Friends Season 10Rated ★ 4.0
Friends Season 9Rated ★ 4.0
Friends Season 8Rated ★ 4.0
Friends Season 7Rated ★ 4.0
Friends Season 6Rated ★ 4.0
Friends Season 5Rated ★ 4.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 3.5