Movies
Ratings
2255
Lupin the IIIrd the Movie: Fujimi no KetsuzokuRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5- The Ultimate DuoRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
나쁜계집애: 달려라 하니Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Shadow's EdgeRated ★ 4.5- Run to the WestRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0- The First RideRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5- The InformantRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 4.0
Hateshinaki ScarletRated ★ 5.0
Once We Were UsRated ★ 5.0