Series
Ratings
784- 천하제빵Rated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 4.5
Still ShiningRated ★ 5.0- The Genius Paik Season 3Rated ★ 4.0
- SHOW ME THE MONEY 12Rated ★ 1.5
- 쇼미더머니12: 야차의 세계Rated ★ 3.0
Boyfriend on DemandRated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.5
Battle of FatesRated ★ 4.0- 임영웅 IM HERO TOUR 2025 - 서울(KSPO DOME)Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Goes CampingRated ★ 4.5- Pro BonoRated ★ 4.5
Skyscraper LiveRated ★ 4.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0