Series
Ratings
66
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 3.0
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 3.5- Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Girls Band CryRated ★ 3.5
Lycoris RecoilRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 1.5
Oblivion BatteryRated ★ 3.5
UzumakiRated ★ 3.0
Star vs. the Forces of EvilRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0